جلسه صیانت از حقوق شهروندی در شهرستان فومن با حضور رسائی

جلسه صیانت از حقوق شهروندی در شهرستان فومن با حضور رسائی

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : دوشنبه 2 دی ماه  98  جلسه صیانت از حقوق شهروندی به ریاست شاهین علیزاده معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرمانداری و رسائی رئیس اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی و دیگر مسئولین شهرستان فومن در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 در ابتدا معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری با بیان اینکه قانون اساسی به عنوان میثاق نامه ایرانی و خون بهای شهیدان برای تمام شهروندان حقوقی را تعیین کرده است یادآور شد ملت و دولت مطابق با قانون اساسی نسبت به یکدیگر حقوقی دارند که ما به عنوان کارگزارن نظام موظف هستیم اجرایی کنیم وبه آحادمردم توجه داشته باشیم .

وی با بیان اینکه رعایت حقوق شهروندی چیزی جز برآورده کردن مطالبات مردم نیست. و رعایت حقوق شهروندی را سبب ایجاد آرامش و همزیستی مسالمت آمیز دانست وافزود دستگاه های اجرایی باید تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندان را سرلوحه امور خود قرار دهند.

در ادامه رسائی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فومن و دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی ضمن اشاره به مصوبات جلسات قبلی این کمیته به ارایه گزارش از عملکرد و اقدامات صورت گرفته  پیرامون حقوق شهروندی در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن پرداخت و همچنین برنامه های خود را در این راستا برای سال جاری مطرح کرد.

مصوبات جلسه به شرح ذیل است :

1- اعضای جلسه نسبت به برگزاری کمیته حقوق شهروندی اقدام و سپس نتیجه را به دبیرکمیته گزارش دهند.

2- اختصاص یک روز در هفته ملاقات عمومی با ارباب رجوع ها برای کلیه ادارات در دستور کار قرار گیرد.

3- دبیر جلسه موظف است کلیه مصوبات جلسات را یک ماه بعد از ارسال صورت جلسه جهت اجرایی شدن کارها را پیگیری نماید.

 

رسانه جدید

۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید