جلسه شورای اداری شهرستان فومن با حضور رسائی

جلسه شورای اداری شهرستان فومن با حضور رسائی

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : چهارشنبه 27 آذر 98 جلسه شورای اداری با حضور محسنی فرماندار فومن، رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فومن و دیگر مسئولین شهرستان در محل فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد. 

محسنی با اشاره به اینکه حفظ کرامت مردم در ملاقات‌های عمومی باید از سوی همه مسئولان رعایت شود، اظهار کرد: عملکردهای مسئولان توسط مردم ارزیابی و قضاوت می‌شود. وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی در ارزیابی عملکرد مدیران تأثیرگذار خواهد بود، تصریح کرد: مردم از رفتارهای تبعیض آمیز در برخی دستگاه‌های رنج برده و گلایه دارند. فرماندار فومن با اشاره به اینکه برخی از رؤسای ادارات وظایف سازمانی خود را بر دوش دیگران می‌اندازند، ابراز داشت: ادارات باید میز خدمت تشکیل داده و گزارش آن را نیز به فرمانداری ارائه دهند. همچنین در روزهای سه شنبه (ملاقات عمومی) سفر خارج از شهرستان تمام رؤسای دستگاه‌های اجرایی و برگزاری جلسه لغو و مسئولان باید پاسخگو مردم باشند. وی با تأکید بر اینکه وجود نارضایتی از سوی مردم نسبت به عملکرد ادارات قابل قبول نیست، ادامه داد: یکی از خدمات دولت مبارزه با فساد اداری است در همین راستا طرح دولت الکترونیک اجرایی شده لذا از هفته آینده در شهرستان فومن به هیچ مکاتبه دستی از سوی ادارات ترتیب اثر نخواهم دادم مکاتبات باید از طریق سیستم اتوماسیون انجام شود.
محسنی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید پروژه‌های عمرانی مربوط به دهه فجر را پیگیری کنند، افزود: جذب اعتبارات استانی از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان از نقاط قوت مدیران محسوب می‌شود.
وی همچنین به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال اشاره کرد و تصریح کرد: سلامت و امنیت انتخابات باید از سوی مجریان آن تأمین شود رؤسای دستگاه‌های اجرایی نیز باید اصل بی طرفی را رعایت کنند.

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید