احیای مجدد شرکت تعاونی پرورش گاو شیری ماشک شهرستان آستانه اشرفیه

احیای مجدد شرکت تعاونی پرورش گاو شیری ماشک شهرستان آستانه اشرفیه
تحویلداری مدیر تعاون استان گیلان با تاکید بر جایگاه و نقش تعاونی ها در بهبود فضای کسب و کار و اقتصاد، حمایت همه جانبه به جهت حفظ ، تشکیل و همچنین توسعه شرکت های تعاونی و تولیدی را وظیفه همه دستگاه های اجرایی ، نهاد های حمایتی و همچنین بانک های عامل دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : سه شنبه 26 آذر 98 کمیته مشترکی به منظور رفع مشکلات و احیای مجدد شرکت تعاونی پرورش گاو شیری ماشک شهرستان آستانه اشرفیه با حضور تحویلداری مدیرتعاون استان ، صفوی رئیس اداره تشکیل تعاونی ها ، ابراهیم نژاد کارشناس وصول مطالبات بانک ملی استان، باقری کارشناس تعاونی های کشاورزی و نماینده شرکت مذکور در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

گفتنی است شرکت تعاونی پرورش گاو شیری ماشک به دلیل عدم توانایی در باز پرداخت وام دریافتی خود در سال 1389 از محل تسهیلات بنگاه های زودبازده با احتساب سود و جرایم تاخیر با مشکل مواجه شده است.

در این جلسه مشترک تحویلداری مدیر تعاون استان با تاکید بر جایگاه و نقش تعاونی ها در بهبود فضای کسب و کار و اقتصاد، حمایت همه جانبه به جهت حفظ ، تشکیل و همچنین توسعه شرکت های تعاونی و تولیدی را وظیفه همه دستگاه های اجرایی ، نهاد های حمایتی و همچنین بانک های عامل دانست.

وی با اشاره به راه کارهای قانونی در خصوص تسهیل و کمک به این شرکت تعاونی در پرداخت معوقات خود خواستار پیگیری بیشتر و همچنین حمایت و تعامل بانک ملی استان گیلان در خصوص بهره مندی این شرکت تعاونی از تسهیلات مربوط به اعتبارات بخش کشاورزی برای احیای مجدد شد.

شایان ذکر است : در پایان مقرر شد پس از ابلاغ تسهیلات متمم بند ل تبصره 16 قانون بودجه سال 1398 کشور، شرکت تعاونی پرورش گاو شیری ماشک با مساعدت بانک ملی استان گیلان از مزایای این بند بهره مند شود.  

     

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید