حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در مراسم افتتاح جشنواره یلدای مهارت

حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در مراسم افتتاح جشنواره یلدای مهارت
جشنواره یلدای مهارت با حضور تنهایی، معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری گیلان ، علیزاده مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان و حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با هدف حفظ و احیاء آئین و سنت های شب یلدا، معرفی آداب و رسوم مردم استان در شب یلدا و کشف استعداد های ماهر در حوزه صنایع غذایی در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 24 آذر 98 جشنواره یلدای مهارت با حضور تنهایی، معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری گیلان ، علیزاده مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان و حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با هدف حفظ و احیاء آئین و سنت های شب یلدا، معرفی آداب و رسوم مردم استان در شب یلدا و کشف استعداد های ماهر در حوزه صنایع غذایی در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان افتتاح شد.

محمد حسینی در مراسم افتتاحیه جشنواره گفت : استان گیلان با آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف، تنوع غذایی گوناگونی دارد که با معرفی آنها می توان فرصت اشتغال در صنایع غذایی محلی و بومی را برای مردم فراهم کرد و برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند به عنوان راهکاری موثر و مفید در شناسایی فرهنگ استان و معرفی این آداب و رسوم به مردم عزیز کشورمان باشد.

وی در ادامه افزود : آموزشگاه های آزاد با داشتن منابع و ظرفیت های کارآمد و با ارائه آموزش های متنوع و فراگیر در ایجاد زمینه های اشتغال و کارآفرینی نقش موثری دارند.

گفتنی است جشنواره یلدای مهارت از تاریخ 98/9/24 لغایت 98/9/26 به مدت 3 روز از ساعت 10صبح الی 18عصر در سالن مرکز شماره 2 شهید باهنر رشت واقع در بلوار شهید انصاری دایر و بازدید برای عموم آزاد است.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید