برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آستانه اشرفیه

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آستانه اشرفیه

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : چهارشنبه 20 آذر 98 محمودی کارشناس امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آشتانه اشرفیه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آستانه اشرفیه که با ریاست درویش معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و در محل فرمانداری این شهرستان برگزارشد؛شرکت نمود.

در این جلسه اسماعیل درویش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با بیان اینکه جوانان سرمایه های جامعه ما هستند و می بایست مورد حمایت هرچه بیشتر مسئولین قرار گیرند اظهار داشت: دو وظیفه اصلی ستاد ساماندهی امور جوانان، بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و پیگیری وضعیت اشتغال آنان است، لذا می بایست جهت گیری اصلی ستاد در این راستا باشد و با تمرکز روی مشاغل بومی منطقه، مهارت آموزی و بازاریابی مناسب زمینه های اشتغال جوانان فراهم شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در ادامه خاطر نشان کرد: حرکت به سمت اعتلا و رشد نسل نوجوانان و جوانان و حل مسائل و دغدغه‌های آنان برای استفاده بهینه و شکوفایی استعداد‌های آنان باید در اهم امورات باشد.

درویش در خصوص توجه به اوقات فرغت جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی تصریح کرد: اجرای برنامه های مختلف و با نشاط برای جوانان ، فراهم کردن شرایط حضور آنان در جامعه و برنامه های تدارک دیده شده با محوریت جامعه جوان و توجه لازم به آنان به منظور شکوفایی استعدادهای آنها بایستی مد نظر باشد تا نقشی که این قشر می تواند در توسعه ایفا نماید پررنگ شود.

این مقام مسئول در ادامه پتانسیل های اشتغال شهرستان را خوب ارزیابی کرد وگفت : با تمرکز روی ظرفیت های بومی منطقه از قبیل صنایع دستی ، گردشگری ، کشاورزی و جذب سرمایه گذار، بالابردن مهارت و بازاریابی مناسب زمینه های اشتغال جوانان فراهم ورونق تولید ایجاد شود.

 

 

سی
 
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید