جلسه توجیهی طرح ملی کاج با محوریت اعتیاد در آستانه اشرفیه

جلسه توجیهی طرح ملی کاج با محوریت اعتیاد در آستانه اشرفیه

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 17 آذر98 جلسه ای در خصوص تشریح شیوه نامه طرح ملی کاج با حضور محمودی کارشناس امور اجتماعی اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی آستانه اشرفیه ، حسین زاده جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، چراغ چشم نماینده تامین اجتماعی شهرستان و جمعی ازکارشناسان اداره بهزیستی و مرکز بهداشت آستانه اشرفیه در محل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدا محمودی ضمن تشریح طرح مذکور به نحوه شیوع اعتیاد و راه های مقابله با آن پرداخت. وی اطلاع رسانی و برگزاری دوره های آموزشی مداوم برای پیشگیری از این آسیب اجتماعی مخرب را امری ضروری دانست و تحقق این امر را در همکاری و تعامل مشترک سازمان ها و نهادهای حمایتی مرتبط بیان نمود.

درادامه جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه گفت: آسیب های ناشی از اعتیاد ابتدا متوجه خود شخص و بعد خانواده است که پیامد های آن خسارات سنگینی به جامعه وارد می نماید.وی همچنین افزود آموزش مهارت های زندگی و مهارت های ارتباطی می تواند یکی از مهمترین راه های مقابله با این معضل بزرگ اجتماعی باشد.

شایان ذکر است در این نشست مشترک مقرر شد جلساتی در همین راستا برای کارفرمایان و اعضای انجمن صنفی کارگران ساختمانی برگزار شود.

 

 

جلسه توجیهی طرح ملی کاج با محوریت اعتیاد در آستانه اشرفیه (2)

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید