نشست تخصصی واحد روابط کار در مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور مدیرکل

نشست تخصصی واحد روابط کار در مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور مدیرکل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: روز پنجشنبه ۱۴ آذر  ۹۸ نشست تخصصی روابط کار با حضور علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان، ابراهیمیان مدیر روابط کار استان، احتسابی رییس اداره روابط کار استان، لقمانی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت و دیگر کارشناسان واحد روابط کار و تشکلات کارگری و کارفرمایی پس از اتمام مراسم پرفیض زیارت عاشورا در محل مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت برگزارشد.

در ابتدا لقمانی ضمن خیر مقدم به مدیرکل و هیات همراه به ارائه آماری از عملکرد واحد روابط کار این مدیریت و برخی از مهمترین مشکلات و مسائل آن پرداخت و خواستار توجه بیشتر جهت رسیدگی و رفع این مشکلات شد.

سپس علیزاده ضمن قدردانی از زحمات همکاران این واحد اظهار داشت : حوزه روابط کار یکی از حساس ترین و مهمترین واحدهای مجموعه بزرگ تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است و باید توجه ویژه ای به این واحد داشت.

وی افزود: از آنجا که این واحد با حجم وسیعی از پرونده ها و ثبت دادخواستها مواجه است باید با برنامه ریزی صحیح و زمانبندی شده در دعوت از طرفین دعوا ، صدور ، اعلام و ارسال آرای هیئت های تشخیص و حل اختلاف عمل نماید.

وی در ادامه ضمن پاسخگویی و ارائه پاسخ به سوالات و مشکلات مطرح شده، تصریح نمود : همه کارشناسان در این حوزه باید جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و مدت زمان رسیدگی به درخواست های مراجعین را ضمن بررسی های دقیق به حداقل زمان ممکن برسانند.

علیزاده در نشست دوم خود با کارشناسان تشکلات کارگری و کارفرمایی، این واحد را پل ارتباطی موثری بین مسئولین و جامعه هدف عنوان کرد و افزود : تشکل ها برای موفقیت باید ضمن تعامل موثر و وسیع با یکدیگر و پرهیز از حاشیه ها، با خرد جمعی به پیشبرد امور کمک نمایند . وی در ادامه اظهار داشت:در صورت تشکیل این تشکلات در شرکت ها و واحدهای تولیدی استان ، تعامل سازنده تشکلات کارگری و کارفرمایی می تواند باعث افزایش بهره وری و کاهش تنش در واحد های کارگری شود.

نشست تخصصی واحد روابط کار در مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور مدیرکل

نشست تخصصی واحد روابط کار در مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور مدیرکل  نشست تخصصی واحد روابط کار در مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور مدیرکل۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید