حضور مدیرکل در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در استان گیلان

حضور مدیرکل در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در استان گیلان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : چهارشنبه 13 آذر ماه 98 علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  استان گیلان به اتفاق قاسم نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین که در سالن اجتماعات شهید فیاض بخش بهزیستی استان گیلان برگزار شد، شرکت نمودند.

نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن خیر مقدم به مهمان ابراز داشت : این هفته که از سمت تشکل های غیر دولتی معلولان و بهزیستی به عنوان هفته معلولین معرفی شده فرصت بسیار مغتنمی را ایجاد کرده تا  در مورد مشکلات و توانمندی های معلولان عزیز بکوشیم.

وی ضمن گرامیداشت این هفته و نقش دولت گفت : دولت نقش بسزایی در بهبود امور معلولین دارد و تبلورش در اجرایی شدن قانون حمایت از حقوق معلولین است.

مدیرکل بهزیستی گیلان در ادامه از صدا و سیمای مرکز گیلان که در جهت رساندن پیام معلولان به مسئولین نقش ویژه ای داشته است؛ تشکر نمود.

وی در پایان با اشاره به برنامه های بهزیستی استان گفت : انشالله با برنامه های ویژه ای که در پیش گرفته ایم بتوانیم در مسیر رفاه هر چه بیشتر معلولان گام های بزرگی برداریم .

شایان ذکر است در پایان مراسم از 30 نفر از معلولان نخبه و موفق با لوح سپاس تقدیر به عمل آمد .

حضور مدیرکل در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در استان گیلان (1) حضور مدیرکل در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در استان گیلان (2)

 

۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید