جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی کاج در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان

جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی کاج در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 10آذر98 جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی کاج با حضور بشردوست رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لاهیجان ، خصالی کارشناس مسئول مرکز بهداشت و بهبان های شرکت های مشمول این طرح در محل اداره این شهرستان برگزار شد.

در ابتدا بشردوست به تشریح طرح ملی کاج ،آثار اعتیاد و راهکاراهای مقابله با این آسیب اجتماعی مخرب پرداخت و افزود: هدف این طرح ملی کاج کاهش 25 درصد شیوع اعتیاد در جامعه کار و تولید طی 5 سال از شروع طرح است.وی در ادامه گفت این طرح شامل 3 + 1 بسته خدمتی است که درکارگاه های 50 تا 500 نفره اجرا خواهد شد. بشردوست همچنین ضمن اشاره به شرح وظایف بهبان ها و نقش آنان در اجرای بهتر این طرح افزود: ورود به پرتال بهبان و برگزاری دوره های آموزشی امری ضروری در اجرای موثر این طرح می باشد که تحقق این امر مسلتزم تعامل با کارشناسان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مرکز بهداشت و همچنین مشارکت هر چه بیشتر بهبان ها می باشد.

 گفتنی است در این نشست خصالی کارشناس مسئول مرکز بهداشت نیز در مورد شرایط حضورشرکت ها طبق پیوست شماره 3 که چک لیست فرم تایید خانه بهداشت برای ورود بنگاه ها به طرح کاج است با ارایه توضیحات مربوطه از بهبان ها خواست تا در اسرع وقت نسبت به این موضوع اقدام نمایند.

در پایان عزیزی کارشناس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی نیز که در این جلسه حضور داشت ضمن تشریح قسمت های مختلف پرتال بهبان و فرم های مختلفی که در این طرح وجود دارد افزود: پس از ورود به طرح کاج پایش و ارزیابی اقدامت انجام شده توسط کمیته سه نفره متشکل از سازمان تامین اجتماعی ، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مرکز بهداشت انجام خواهد شد تا در صورت بروز اشکالات احتمالی؛ در اسرع وقت پیگیری و رفع شوند.

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید