جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : روز شنبه  نهم  آذر 98 جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، دبیر استانی این کمیته و با حضور رسایی رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی  فومن و دیگرروسای ادارات این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان در ابتدای جلسه اظهار کرد: جلسه حاضر به منظور رفع مغایرت های اعلامی سازمان مدیریت و برنامه ریزی پس از دریافت مصوبات ارسالی شهرستان برگزار می شود و نکات اعلام شده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در جلسه امروز مورد بررسی قرار می گیرد و رفع خواهد شد. وی همچنین با اشاره به شروع ثبت نام نامزدان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات حائز اهمیت است و تمام ادارات باید با به کارگیری حداکثر ظرفیت خود در این امر بکوشند.

سرپرست فرمانداری همچنین توجه ادارات به عدم استفاده از امکانات دولتی له یا علیه نامزدان را مطرح کرد و افزود: چنین اقدامی جرم در نظر گرفته شده و برای آن مجازات تعیین شده است.

وی افزود: مشارکت ادارات و فراهم نمودن امکانات و زمینه برگزاری انتخابات با توجه به ماده ۱۱ انتخابات مورد انتظار است. 

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید