برگزار ی مراسم گرامیداشت هفته بسیج در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

برگزار ی مراسم گرامیداشت هفته بسیج در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
روز پنج شنبه مورخ 7 آذر 98 به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین برنامه با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و همکاران این اداره کل برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کیلان : روز پنج شنبه مورخ 7 آذر 98 به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین برنامه با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و همکاران این اداره کل برگزار شد .

در این مراسم پهلوان یلی مدیریت اجتماعی اداره کل با تشکر از پایگاه مقاومت بسیج اداره کل اشاره نمود : هدف از برگزاری چنین برنامه هایی توسعه  و ترویج فرهنگ بسیجی به معنای واقعی کلمه می باشد.

 درادامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان و همه کسانی که با تفکر بسیجی خدمت صادقانه بی منت ارائه می دهند اظهار داشت : بسیجی بودن انحصارا به منزله این نیست که صرفا با عضویت سازمانی در این نهاد مشغول به فعالیت باشید، آنچه مهم است با تفکر بسیجی که آن نیز وقف شدن برای خدمت به دین، کشور و جامعه است که اگر چنین باشد ، بسیجی هستیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت : اگر قرار باشد بسیجی را معنی کنیم باید از این جمله مقام معظم رهبری کمک بگیریم که فرمودند بسیجی یعنی علی (ع) که همه وجود خود را وقف اسلام کرد، ما هم باید به تاسی از امیرالمومنین با روحیه و مشی ایشان در شرایط کنونی کشور در جهت پیشبرد اهداف خود نیازمند تلاش و خدمت است تمام وجودمان را در جهت تعالی این هدف مقدس هزینه کنیم.

وی با اشاره به تجربه جمهوری اسلامی در تشکیل این نهاد مقدس در جهت بهره گیری از توانمندی های بسیجیان در فراز و فرود های 40 ساله آن در انقلاب اسلامی اظهار داشت : با موفقیت با موفقیت در کلیه امتحان های پیش آمده بسیج تجربه ای برای کشور های مبتلا به مشکلات و تهاجم های دشمنان مثل سوریه و عراق برای دفع تجاوز عنوان نمود : با بهره گیری از تجربه تشکیل این نهاد مقدس با هدایت و مدیریت پرورش یافتگان بسیج این کشور ها هم آسیب های جدی در امان مانند لذا لزوم این است در همه امور از جمله مسائل امنیتی ، سرزمینی و اجتماعی و تاسی از فرمایش امام راحل که فرمودند اگر در کشوری ندای بسیجی استشمام شود از دست درازی های دشمنان و چشم طمع آنان در امان است باید همیشه سرلوحه امور قرار گیرد.

وی همچنین یادآور شد : در انجام امور همیشه باید مراقبت لازم در جهت بهتر انجام دادن کارها را مد نظر داشته باشیم  و همیشه احساس نماییم چشم های بینایی توجه اعمال و رفتار و خدمات خالصانه جایی ثبت و ضبط می شود و در واقع بفرموده امام راحل عالم محضر خداست.

در پایان از بسیجیان فعال اداره کل آقایان معبود اکبری ،محمدهادی صفرنژاد ، علی اشرفی و سرکار خانم ساناز باباخانی  و فعالان امر به معروف و نهی از منکر آقایان علیپور و سرکار خانم زربافی به پاس زحمات انجام شده، تقدیر به عمل آمد.

قابل ذکر است قبل از شروع مراسم زیارت پرفیض عاشورا به اتفاق همکاران در این اداره کل قرائت گردید.

  

۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید