توسعه همکاری‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اداره کل بیمه سلامت استان

توسعه همکاری‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اداره کل بیمه سلامت استان


 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : روز دوشنبه ششم آبان ماه نشست صمیمی علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اکبری مدیرکل بیمه سلامت گیلان به منظور توسعه همکاری‌های مشترک در محل این اداره کل برگزارشد.

در ابتدا اکبری ارایه گزارشی از عملکرد اداره کل بیمه سلامت در خصوص برنامه‌های الکترونیکی‌سازی و فراگیر نمودن بیمه در لایه‌های مختلف اجتماعی ارائه نمود.

وی با اشاره به طرح جدید سازمان بیمه سلامت در خصوص طرح بیمه اجباری درمان بر اساس وسع خانوارها در سطح کشور، همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در اجرای این طرح را خواستار شد.

در ادامه علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان ضمن عرض تسلیت و آرزوی قبولی عزاداری های روزهای پایانی ماه صفر ، با اشاره به سوابق همکاری و فعالیت‌های این اداره کل در حوزه بیمه‌ای با اداره کل بیمه سلامت و اداره کل تامین اجتماعی، بر همکاری بیشتر  با هماهنگی معاونت رفاه اجتماعی وزارت متبوع در خصوص اجرای موثر این طرح تاکید کرد.

علیزاده همچنین آمادگی اداره کل بابت اطلاع‌رسانی این طرح و سایر خدمات بیمه‌ای بیمه سلامت را در رویدادهای مختلف آموزشی و جشنواره ‌هایی که توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در ارتباط با جامعه کار و تولید برگزار می‌گردد، اعلام نمود.

 

۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۴۴
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید