عملکرد شرکت های تعاونی شهرستان رشت در حوزه صادرات

عملکرد شرکت های تعاونی شهرستان رشت در حوزه صادرات

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان : علی لقمانی مدیریت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت به مناسبت روز ملی صادرات در مصاحبه ای آمار صادرات و عملکرد شرکت های تعاونی سطح شهرستان در حوزه صادرات را اعلام کرد.

 وی در خصوص فرارسیدن روز ملی صادرات گفت : بر خود لازم می دانم ضمن تبریک روز ملی صادرات به تمامی تشکل ها و فعالان حوزه صادرات به خصوص شرکت های تعاونی صادرکننده استان گیلان، از خدمات و همکاری های ارزشمند آنها در توسعه و رشد صادرات غیرنفتی استان ، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

وی با تشریح عملکرد تعاونی های فعال در حوزه صادرات شهرستان تصریح کرد : میزان صادرات شرکت های تعاونی شهرستان رشت طی شش ماهه اول سال جاری بیش از 19 میلیون دلار است و در شش ماهه اول سال گذشته نیز معادل 20 میلیون دلار بوده است.

در ادامه وی با اشاره به تاکید استاندار در خصوص افزایش میزان صادرات بخش تعاون در استان و مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی استان در تحقق این امر اعلام داشت: در راستای تحقق این امر ، جلسات متعددی با حضور اتاق تعاون و شرکت های تعاونی توانمند در این حوزه جهت رفع موانع و مشکلات آنان به صورت ادواری برگزار می شود.

در پایان لقمانی ضمن تبریک مجدد این روز به تلاشگران عرصه صادرات اعلام آمادگی مدیریت شهرستان رشت در خصوص کمک به شرکت های فعال در این حوزه اعلام داشت.

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید