برگزاری جلسه مشترک اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با منطقه آزاد انزلی

برگزاری جلسه مشترک اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با منطقه آزاد انزلی

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان : روز یکشنبه 98/7/21 دومین جلسه مشترک اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و منطقه آزاد انزلی با موضوع تفاهم نامه فی ما بین با حضور تحویلداری مدیر تعاون اداره کل و حسینی نسب مدیر اشتغال منطقه آزاد برگزار شد.

علی پناه رییس اداره توسعه تعاونی ها با بیان اینکه 59 تعاونی با 4هزارعضو و 2هزار نفر اشتغال در منطقه آزاد حضور دارند افزود : 51 درصد تعاونی های مذکور فعال می باشند که عمده فعالیت آنها در حوزه خدمات حمل و نقل دریایی ، مالی و حسابداری ، گردشگری و صنایع غذایی است . وی در ادامه 90 درصد تعاونی های منطقه آزاد را تحت پوشش اداره تابعه شهرستان بندرانزلی و مابقی را در حوزه مدیریت شهرستان رشت اعلام کرد و اولویت های تشکیل تعاونی در آن مناطق را خدمات بندری ، صنایع دستی ، خدمات گردشگری و تامین نیاز خانه مسافر ، پرورش ماهیان خاویاری و مدیریت صادرات ذکر نمود.

در ادمه حسینی نسب با تشریح وظایف سازمانی آن مدیریت و همچنین وضعیت تفاهم نامه های منعقده با دستگاه های مختلف ، خواستار فعال نمودن هر چه بیشتر تفاهم نامه فی مابین با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان شد . وی با اشاره به مزیت های منطقه آزاد در حمایت از سرمایه گذاری به معافیت مالیاتی 100 درصدی شرکت ها به مدت بیست سال در این منطقه اشاره کرد و از آمادگی مدیریت اشتغال منطقه آزاد جهت حمایت همه جانبه از تعاونی ها خبر داد.

در پایان مقرر شد جلساتی با مدیریت گردشگری منطقه آزاد و همچنین جلسه ای مشترک با حضور مدیران تعاون و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در منطقه آزاد تشکیل و موارد مندرج در تفاهم نامه به صورت ویژه پیگیری شود.

۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۷
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۷۰,۶۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید