تجلیل از قهرمانان جهانی و کشوری با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

تجلیل از قهرمانان جهانی و کشوری با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : روز چهارشنبه مورخ 98/7/10 جلسه هیأت رییسه هیأت ورزش کارگری استان گیلان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با حضور علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، پهلوان یلی رئیس هیأت ورزش های کارگری و دیگر اعضا برگزار شد.

پس از گزارش یک ساله 97 و شش ماهه اول سال 98 توسط رییس هیأت ، اعضا نظرات خود را اعلام کردند . در ادامه از اعضای تیم های آمادگی جسمانی ، فوتبال دستی کارگران استان گیلان که موفق به کسب مقام قهرمانی کارگران کشور شدند و همچنین از محمد تطهیری مقدم (کارمند اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان) سرمربی تیم فوتوالی ایران و نائب قهرمان جهان، همایون معصومی سرپرست تیم کشتی کارگران جمهوری اسلامی که موفق به کسب مقام قهرمانی جهان در مسابقات کارگران جهان در اسپانیا شدند و از همکارانی که در برگزاری جشنواره رفاهی، تفریحی و فرهنگی کارگران کشور حضور فعال داشتند تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

علیزاده در این مراسم با تشکر از ورزشکاران مدال آور و مجموعه همکاران در برگزاری و میزبانی برنامه های ورزشی جهت خدمت رسانی به قشر زحمتکش کارگر گفت : در این شرایط سخت اقتصادی با تلاش مضاعف و استفاده از همه ظرفیت ها ، باید بیشترین بهره به جهت بسط ورزش کارگری و ارتقای روحیه و سلامت کارگران و خانواده های آنان را ببریم .

در پایان ، حکم گل امینی به عنوان عضو هیأت رییسه هیأت ورزش کارگری استان توسط مدیرکل اهدا شد.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید